BFCN-5750+
DigiKeyn tuotenumero
3157-BFCN-5750+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-BFCN-5750+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-BFCN-5750+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BFCN-5750+
Kuvaus
CER FILTER 5.75GHZ BAND PASS
Tarkka kuvaus
5,75GHz keskitaajuus Kaistanpäästö Keraamiset suodattimet 200 MHz 50Ohm 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kytkentähäviö
2,5dB
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
5,75GHz keskitaajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi
50Ohm
Korkeus (maks.)
0,041" (1,04mm)
Kaistanleveys
200 MHz