BFCN-3115+ | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BFCN-3115+ |
Kuvaus | CER FILTER 3.115GHZ BAND PASS |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 3,115GHz keskitaajuus Kaistanpäästö Keraamiset suodattimet 850 MHz 50Ohm 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Kytkentähäviö 3dB |
Valmistaja Mini-Circuits | Suodatintyyppi Kaistanpäästö |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo 4-SMD, ei johtoa |
Taajuus 3,115GHz keskitaajuus | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |
Impedanssi 50Ohm | Korkeus (maks.) 0,037" (0,94mm) |
Kaistanleveys 850 MHz |