BFCN-2450+
DigiKeyn tuotenumero
3157-BFCN-2450+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-BFCN-2450+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-BFCN-2450+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BFCN-2450+
Kuvaus
CER FILTER 2.45GHZ BAND PASS
Tarkka kuvaus
2,45GHz keskitaajuus Kaistanpäästö Keraamiset suodattimet 150 MHz 50Ohm 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kytkentähäviö
2,9dB
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
2,45GHz keskitaajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi
50Ohm
Korkeus (maks.)
0,041" (1,04mm)
Kaistanleveys
150 MHz