BFCN-1690+
DigiKeyn tuotenumero
3157-BFCN-1690+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-BFCN-1690+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-BFCN-1690+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BFCN-1690+
Kuvaus
CER FILTER 1.69GHZ BAND PASS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,69GHz keskitaajuus Kaistanpäästö Keraamiset suodattimet 240 MHz 50Ohm 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kytkentähäviö
5dB
Valmistaja
Mini-Circuits
Suodatintyyppi
Kaistanpäästö
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Taajuus
1,69GHz keskitaajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi
50Ohm
Korkeus (maks.)
0,042" (1,07mm)
Kaistanleveys
240 MHz