ADTL1-4-75+
DigiKeyn tuotenumero
3157-ADTL1-4-75+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-ADTL1-4-75+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-ADTL1-4-75+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADTL1-4-75+
Kuvaus
1:1 CORE & WIRE TRANSFORMER, 0.5
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Balun 500kHz – 1GHz 75 / 75Ohm 6-SMD, litteät jalat
Kategoria
Vaihe-ero
Valmistaja
Mini-Circuits
Kytkentähäviö (maks.)
3dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Paluuhäviö (min.)
11,48dB
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
6-SMD, litteät jalat
Taajuusalue
500kHz – 1GHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Impedanssi - balansoimaton/balansoitu
75 / 75Ohm