141-24SMRSM+
DigiKeyn tuotenumero
3157-141-24SMRSM+-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
141-24SMRSM+
Kuvaus
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – SMA Käsin muotoiltava 0,141 24,00" (609,60mm)
Kategoria
2. liitin
SMA-urosliitin, suorakulma
Valmistaja
Mini-Circuits
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Sarja
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus
24,00" (609,60mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin tyyppi
Käsin muotoiltava 0,141
Tyyppi
SMA – SMA
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. liitin
SMA-urosliitin
Taajuus - maks.
18 GHz
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Väri
Sininen
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C