TC1264-3.3VDBTR
DigiKeyn tuotenumero
TC1264-3.3VDBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TC1264-3.3VDBCT-ND - Cut Tape (CT)
TC1264-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC1264-3.3VDBTR
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA SOT-223-3
EDA/CAD-mallit
TC1264-3.3VDBTR -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,4V @ 800mA