TC1264-3.3VDB
DigiKeyn tuotenumero
TC1264-3.3VDB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC1264-3.3VDB
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA SOT-223-3
EDA/CAD-mallit
TC1264-3.3VDB -mallit
Pakkaustapa
Putki
PSRR
64dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,4V @ 800mA