TC1223-3.3VCTTR on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 21 464
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Texas Instruments
ABLIC Inc.
ABLIC Inc.
Varastossa: 600
MaxLinear, Inc.
Texas Instruments
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 50mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
TC1223-3.3VCTTR
DigiKeyn tuotenumero
TC1223-3.3VCTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC1223-3.3VCTTR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TC1223-3.3VCTTR -mallit
PSRR
64dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
6V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Jännitehäviö (maks.)
0,12V @ 50mA