TC1185-3.3VCT713
DigiKeyn tuotenumero
TC11853.3VCT713TR-ND - Rullattu teippi (TR)
TC11853.3VCT713CT-ND - Cut Tape (CT)
TC11853.3VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC1185-3.3VCT713
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
TC1185-3.3VCT713 -mallit
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
6V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Jännitehäviö (maks.)
0,4V @ 150mA