TC1055-3.3VCT713
DigiKeyn tuotenumero
TC10553.3VCT713TR-ND - Rullattu teippi (TR)
TC10553.3VCT713CT-ND - Cut Tape (CT)
TC10553.3VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC1055-3.3VCT713
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-23-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TC1055-3.3VCT713 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
80 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
6,5V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,25V @ 100mA