TC1015-2.5VCT713
DigiKeyn tuotenumero
TC10152.5VCT713TR-ND - Rullattu teippi (TR)
TC10152.5VCT713CT-ND - Cut Tape (CT)
TC10152.5VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC1015-2.5VCT713
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
TC1015-2.5VCT713 -mallit
PSRR
64dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
6V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Jännitehäviö (maks.)
0,25V @ 100mA