SST26VF032BT-104I/MF
DigiKeyn tuotenumero
SST26VF032BT-104I/MFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SST26VF032BT-104I/MFCT-ND - Cut Tape (CT)
SST26VF032BT-104I/MFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SST26VF032BT-104I/MF
Kuvaus
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8WDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH Muisti IC 32Mbit SPI – Quad I/O 104 MHz 8-WDFN (5x6)
Kategoria
Muistin organisointimalli
4M x 8
Kellotaajuus
104 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)