SST26VF032B-104I/SM
DigiKeyn tuotenumero
SST26VF032B-104I/SM-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SST26VF032B-104I/SM
Kuvaus
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH Muisti IC 32Mbit SPI – Quad I/O 104 MHz 8-SOIJ
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SST26VF032B-104I/SM -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Muistin organisointimalli
4M x 8
Kellotaajuus
104 MHz
Pakkaustapa
Putki
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)