SST25VF016B-50-4I-QAF-T
DigiKeyn tuotenumero
SST25VF016B-50-4I-QAF-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SST25VF016B-50-4I-QAF-TCT-ND - Cut Tape (CT)
SST25VF016B-50-4I-QAF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SST25VF016B-50-4I-QAF-T
Kuvaus
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8WSON
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH Muisti IC 16Mbit SPI 50 MHz 8-WSON (6x5)
EDA/CAD-mallit
SST25VF016B-50-4I-QAF-T -mallit
Muistin organisointimalli
2M x 8
Kellotaajuus
50 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)