SST25VF016B-50-4C-QAF
DigiKeyn tuotenumero
SST25VF016B-50-4C-QAF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SST25VF016B-50-4C-QAF
Kuvaus
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8WSON
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH Muisti IC 16Mbit SPI 50 MHz 8-WSON (6x5)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SST25VF016B-50-4C-QAF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Muistin organisointimalli
2M x 8
Valm.
Muistirajapinta
SPI
Sarja
Kellotaajuus
50 MHz
Pakkaustapa
Putki
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
10µs
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (TA)