SMDB12C/TR7
DigiKeyn tuotenumero
150-SMDB12C/TR7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-SMDB12C/TR7CT-ND - Cut Tape (CT)
150-SMDB12C/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMDB12C/TR7
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19VC 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 8-SOIC
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
300W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
95pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
4
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19V