PIC32MX795F512H-80V/MR
DigiKeyn tuotenumero
PIC32MX795F512H-80V/MR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC32MX795F512H-80V/MR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 80MHz 512Kt (512K x 8) FLASH 64-VQFN (9x9)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC32MX795F512H-80V/MR -mallit
RAM-muistin koko
128K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 16x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ydinprosessori
MIPS32® M4K™
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)
Ytimen koko
32-bittinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
80MHz