PIC32MX460F512L-80I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC32MX460F512L-80I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC32MX460F512L-80I/PT
Kuvaus
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 80MHz 512Kt (512K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC32MX460F512L-80I/PT -mallit
RAM-muistin koko
32K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 16x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ydinprosessori
MIPS32® M4K™
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
32-bittinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
80MHz