PIC32CX1025SG41100T-E/E5X | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PIC32CX1025SG41100T-E/E5X |
Kuvaus | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TQFP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 36 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | ARM® Cortex®-M4F PIC® 32CX Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 100MHz 1Mt (1M x 8) FLASH 100-TQFP (14x14) |
Valm. | Ohjelmamuistin tyyppi FLASH |
Sarja | RAM-muistin koko 256K x 8 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) 1,71V – 3,63V |
Osan tila Aktiivinen | Datamuuntimet A/D 28x12b; D/A 2x12b |
DigiKey voi ohjelmoida Ei vahvistettu | Oskillaattorin tyyppi Ulkoinen, Sisäinen |
Ydinprosessori ARM® Cortex®-M4F | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TA) |
Ytimen koko 32-bittinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Nopeus 100MHz | Valmistajan laitepakkaus 100-TQFP (14x14) |