PIC32CX1025SG41100T-E/E5X
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC32CX1025SG41100T-E/E5XTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-PIC32CX1025SG41100T-E/E5XCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC32CX1025SG41100T-E/E5XDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC32CX1025SG41100T-E/E5X
Kuvaus
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
36 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M4F PIC® 32CX Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 100MHz 1Mt (1M x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
RAM-muistin koko
256K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,71V – 3,63V
Datamuuntimet
A/D 28x12b; D/A 2x12b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen, Sisäinen
Ydinprosessori
ARM® Cortex®-M4F
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Ytimen koko
32-bittinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
100MHz