PIC32CM2532LS00048T-I/U5B
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC32CM2532LS00048T-I/U5BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-PIC32CM2532LS00048T-I/U5BCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC32CM2532LS00048T-I/U5B
Kuvaus
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M23 null Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 48MHz 512Kt (256K x 16) FLASH 48-VQFN (7x7)
Sarja
EEPROM:in koko
16K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
RAM-muistin koko
32K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,62V – 3,63V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Ydinprosessori
ARM® Cortex®-M23
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
48MHz