PIC32CM2532LS00048T-I/U5B | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PIC32CM2532LS00048T-I/U5B |
Kuvaus | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48VQFN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 26 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | ARM® Cortex®-M23 null Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 48MHz 512Kt (256K x 16) FLASH 48-VQFN (7x7) |
Valm. | Ohjelmamuistin tyyppi FLASH |
Sarja | EEPROM:in koko 16K x 8 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | RAM-muistin koko 32K x 8 |
Osan tila Aktiivinen | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) 1,62V – 3,63V |
DigiKey voi ohjelmoida Ei vahvistettu | Datamuuntimet A/D 14x12b; D/A 2x12b |
Ydinprosessori ARM® Cortex®-M23 | Oskillaattorin tyyppi Sisäinen |
Ytimen koko 32-bittinen | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Nopeus 48MHz | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna |