PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
ARM® Cortex®-M23 PIC® 32CM LE Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 48MHz 256Kt (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC32CM2532LE00048T-I/Y8XTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X
Kuvaus
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M23 null Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 48MHz 256Kt (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
16K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
RAM-muistin koko
32K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,62V – 3,63V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Ydinprosessori
ARM® Cortex®-M23
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
48MHz