PIC24FV16KM202-I/SP
DigiKeyn tuotenumero
PIC24FV16KM202-I/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FV16KM202-I/SP
Kuvaus
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 16Kt (5,5K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-mallit
PIC24FV16KM202-I/SP -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
512 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
2K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5V
Datamuuntimet
A/D 19x10b/12b; D/A 2x8b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, LVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)