PIC24FJ96GA006-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC24FJ96GA006-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FJ96GA006-I/PT
Kuvaus
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 16MHz 96Kt (32K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA/CAD-mallit
PIC24FJ96GA006-I/PT -mallit
RAM-muistin koko
8K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 16x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
16MHz