PIC24FJ64GP205-I/M4
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC24FJ64GP205-I/M4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FJ64GP205-I/M4
Kuvaus
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48UQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 64Kt (22K x 24) FLASH 48-UQFN (6x6)
RAM-muistin koko
8K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 14x12b SAR
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen, Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz