PIC24FJ64GA010-I/PF
DigiKeyn tuotenumero
PIC24FJ64GA010-I/PF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FJ64GA010-I/PF
Kuvaus
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 16MHz 64Kt (22K x 24) FLASH 100-TQFP (14x14)
EDA/CAD-mallit
PIC24FJ64GA010-I/PF -mallit
RAM-muistin koko
8K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 16x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
16MHz