PIC24FJ64GA002T-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC24FJ64GA002T-I/MLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC24FJ64GA002T-I/MLCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC24FJ64GA002T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FJ64GA002T-I/ML
Kuvaus
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 64Kt (22K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-mallit
PIC24FJ64GA002T-I/ML -mallit
RAM-muistin koko
8K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 10x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz