PIC24FJ64GA002-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC24FJ64GA002-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FJ64GA002-I/ML
Kuvaus
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 64Kt (22K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC24FJ64GA002-I/ML -mallit
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
RAM-muistin koko
8K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 10x10b
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz