PIC24FJ256GU405-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC24FJ256GU405-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FJ256GU405-I/PT
Kuvaus
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 256Kt (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Kategoria
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Valm.
RAM-muistin koko
32K x 8
Sarja
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Pakkaustapa
Kaukalo
Datamuuntimet
A/D 24x10b/12b
Osan tila
Aktiivinen
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ydinprosessori
PIC
Luokka
Autoteollisuus
Ytimen koko
16 bittiä
Hyväksyntä
AEC-Q100
Nopeus
32MHz