PIC24FJ256GA704-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC24FJ256GA704-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FJ256GA704-I/PT
Kuvaus
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 256Kt (85,5K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10)
RAM-muistin koko
16K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 14x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz