PIC24FJ256GA702-I/SP
DigiKeyn tuotenumero
PIC24FJ256GA702-I/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FJ256GA702-I/SP
Kuvaus
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 256Kt (85,5K x 24) FLASH 28-SPDIP
RAM-muistin koko
16K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 10x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Liitettävyys
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)