PIC24FJ256GA702-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
PIC24FJ256GA702-I/SO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FJ256GA702-I/SO
Kuvaus
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 256Kt (85,5K x 24) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC24FJ256GA702-I/SO -mallit
RAM-muistin koko
16K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 10x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
28-SOIC
Liitettävyys
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
28-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)