PIC24FJ1024GA610-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC24FJ1024GA610-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24FJ1024GA610-I/PT
Kuvaus
IC MCU 16BIT 1MB FLASH 100TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 1MB (341,5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
EDA/CAD-mallit
PIC24FJ1024GA610-I/PT -mallit
RAM-muistin koko
32K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 24x10/12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz