PIC24F16KM202-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC24F16KM202-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24F16KM202-I/ML
Kuvaus
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 16Kt (5,5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-mallit
PIC24F16KM202-I/ML -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
512 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
2K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 19x10b/12b; D/A 2x8b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz