PIC24F16KL401-I/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC24F16KL401-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24F16KL401-I/P
Kuvaus
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 16Kt (5,5K x 24) FLASH 20-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC24F16KL401-I/P -mallit
RAM-muistin koko
1K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 12x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
20-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, HLVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
20-DIP (0,300", 7,62mm)