PIC24F08KL401-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
PIC24F08KL401-I/SO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24F08KL401-I/SO
Kuvaus
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 8Kt (2,75K x 24) FLASH 20-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC24F08KL401-I/SO -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
RAM-muistin koko
1K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 12x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
20-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, HLVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
20-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)