PIC24F08KL302-I/SP
DigiKeyn tuotenumero
PIC24F08KL302-I/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24F08KL302-I/SP
Kuvaus
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 8Kt (2,75K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-mallit
PIC24F08KL302-I/SP -mallit
Sarja
EEPROM:in koko
256 x 8
RAM-muistin koko
1K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Liitettävyys
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)