PIC24F08KA101-I/MQ
DigiKeyn tuotenumero
PIC24F08KA101-I/MQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24F08KA101-I/MQ
Kuvaus
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 8Kt (2,75K x 24) FLASH 20-VQFN (5x5)
EDA/CAD-mallit
PIC24F08KA101-I/MQ -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
RAM-muistin koko
1,5K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 9x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz