PIC24F04KL101-I/MQ
DigiKeyn tuotenumero
PIC24F04KL101-I/MQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24F04KL101-I/MQ
Kuvaus
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 4Kt (1,375K x 24) FLASH 20-VQFN (5x5)
EDA/CAD-mallit
PIC24F04KL101-I/MQ -mallit
Kategoria
I/O-lukumäärä
17
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz