PIC24F04KL100-I/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC24F04KL100-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24F04KL100-I/P
Kuvaus
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 4Kt (1,375K x 24) FLASH 14-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC24F04KL100-I/P -mallit
Kategoria
I/O-lukumäärä
12
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
14-PDIP
Liitettävyys
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
14-DIP (0,300", 7,62mm)