PIC24F04KA200-I/ST
DigiKeyn tuotenumero
PIC24F04KA200-I/ST-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24F04KA200-I/ST
Kuvaus
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 4Kt (1,375K x 24) FLASH 14-TSSOP
EDA/CAD-mallit
PIC24F04KA200-I/ST -mallit
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Osan tila
Aktiivinen
Datamuuntimet
A/D 7x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
14-TSSOP
Liitettävyys
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
14-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)