PIC24F04KA200-I/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC24F04KA200-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24F04KA200-I/P
Kuvaus
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 4Kt (1,375K x 24) FLASH 14-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC24F04KA200-I/P -mallit
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
RAM-muistin koko
512 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Osan tila
Aktiivinen
Datamuuntimet
A/D 7x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ydinprosessori
PIC
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
14-PDIP
Liitettävyys
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
14-DIP (0,300", 7,62mm)