PIC18F8722T-I/PT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PIC18F8722T-I/PT |
Kuvaus | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 5 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 40MHz 128Kt (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PIC18F8722T-I/PT -mallit |
Kategoria | Ohjelmamuistin koko |
Valm. | Ohjelmamuistin tyyppi FLASH |
Sarja | EEPROM:in koko 1K x 8 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | RAM-muistin koko 3,8K x 8 |
Osan tila Aktiivinen | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) 4,2V – 5,5V |
DigiKey voi ohjelmoida Vahvistettu | Datamuuntimet A/D 16x10b |
Ydinprosessori PIC | Oskillaattorin tyyppi Sisäinen |
Ytimen koko 8 bittiä | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Nopeus 40MHz | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |