PIC18F8720-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F8720-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F8720-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 25MHz 128Kt (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
EDA/CAD-mallit
PIC18F8720-I/PT -mallit
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
3,75K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 16x10b
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
25MHz