PIC18F86K90-I/PTRSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Microchip Technology
Varastossa: 237
Tekniset tiedot
Suora
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 64Kt (32K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
PIC18F86K90-I/PTRSL
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F86K90-I/PTRSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F86K90-I/PTRSL
Kuvaus
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
PIC18F86K90-I/PTRSL -mallit
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
4K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 24x12b
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz