PIC18F8622-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F8622-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F8622-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 40MHz 64Kt (32K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
EDA/CAD-mallit
PIC18F8622-I/PT -mallit
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
3,8K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 16x10b
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
40MHz