PIC18F8520T-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F8520T-I/PTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC18F8520T-I/PTCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC18F8520T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F8520T-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 40MHz 32Kt (16K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
EDA/CAD-mallit
PIC18F8520T-I/PT -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
2K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 16x10b
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
40MHz