PIC18F6310-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F6310-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F6310-I/PT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 40MHz 8Kt (4K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC18F6310-I/PT -mallit
RAM-muistin koko
768 x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 12x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
8 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
40MHz